DEPREM İZOLATÖRÜ

Gaziantep’in ilk ve tek deprem izolatörlü konut projesidir.

C40 Beton

Bölgenin ilk ve tek C40 Beton kullanılan konut projesidir.

BİNA SU ARITMA SİSTEMİ

Bölgenin ilk ve tek bina su arıtma sistemli konut projesidir.

DEPREM İZOLATÖRÜ

Gaziantep’in “Deprem İzolatörlü İlk Konut Projesi” olan İbrahimli Konutları, deprem alanında uzmanlaşmış mimar ve mühendisleri ile sizler için özel olarak tasalanmıştır.6 Şubat’ta meydana gelen depremin ardından bir kez daha ne kadar önemli olduğu ortaya çıkan deprem izolatörlerinin kullanımı konut alanlarında da yaygınlaşmaya başlamıştır. Busin Yapı, Gaziantep’te deprem izolatörlü konut projelerini hayata geçiren ve yaygınlaştırma çalışmalarına devam eden ilk ve tek firmadır.

Devamını Oku
transformational_designs
transformational_designs

C40 Beton

Bölgenin ilk ve tek “C40 Beton” kullanılan konut projesi olan Göktürk Konutları, daha sağlam temel ile yükseliyor. Standartların üzerinde olan bu uygulama, olası depremlere karşı sizlere daha sağlam ve güvenilir bir yaşam alanı sunmaktadır.

Tesisat Koruma İzolatörü

Bölgenin ilk ve tek “Tesisat Koruma İzolatörlü” konut projesi olan İbrahimli Konutlarındaki bu sistem olası bir depremde su, atık su, doğalgaz ve elektrik tesisatlarında meydana gelebilecek kırılma, çatlama ve buna benzer zararları engelleyerek size kesintisiz konfor sunmaktadır.

transformational_designs
transformational_designs

Bina Su Arıtma Sistemi

Bölgenin ilk ve tek “Tesisat Koruma İzolatörlü” konut projesi olan Göktürk Konutlarındaki bu sistem olası bir depremde su, atık su, doğalgaz ve elektrik tesisatlarında meydana gelebilecek kırılma, çatlama ve buna benzer zararları engelleyerek size kesintisiz konfor sunmaktadır.

Kolay Ulaşım

Hızlı tren istasyonu ve diğer toplu taşıma istasyonlarına yürüyüş mesafesinde olan Göktürk Konutlarına merkezi lokasyonu ile her noktadan ulaşmak kolay.

transformational_designs