DEPREM İZOLATÖRÜ

Gaziantep’in ilk ve tek deprem izolatörlü konut projesidir.

C45 Beton

Bölgenin ilk ve tek C45 Beton kullanılan konut projesidir.

BİNA SU ARITMA SİSTEMİ

Bölgenin ilk ve tek bina su arıtma sistemli konut projesidir.

DEPREM İZOLATÖRÜ

Gaziantep’in “Deprem İzolatörlü Konut Projesi” olan İbrahimli Konutları, deprem alanında uzmanlaşmış mimar ve mühendisleri ile sizler için özel olarak tasalanmıştır.6 Şubat’ta meydana gelen depremin ardından bir kez daha ne kadar önemli olduğu ortaya çıkan deprem izolatörlerinin kullanımı konut alanlarında da yaygınlaşmaya başlamıştır. Busin Yapı, Gaziantep’te deprem izolatörlü konut projelerini hayata geçiren ve yaygınlaştırma çalışmalarına devam eden ilk ve tek firmadır.

Devamını Oku
transformational_designs
transformational_designs

C45 Beton

Yatay mimarisi, deprem izolatörü ve C45 temel betonu ile bölgenin en prestijli ve en cazibeli projesi. Mükemmel konumu, sıra dışı tasarımı, üst sınıf ürün tercihleri ve bölgede ilk olarak kullanılan depreme dayanıklı yapı elemanları ile yaşamınıza değer katacak.

Tesisat Koruma İzolatörü

İbrahimli Konutlarındaki bu sistem olası bir depremde su, atıksu, doğalgaz ve elektrik tesisatlarında meydana gelebilecek kırılma, çatlama ve buna benzer zararlaları engelleyerek size kesintisiz konfor sunmaktadır.

transformational_designs
transformational_designs

Bina Su Arıtma Sistemi

İbrahimli Konutlarında evinizdeki tüm musluklarınızdan kireçsiz ve daha sağlıklı içilebilir temiz su akmaktadır. Böylece çamaşır, bulaşık makinası, ütü gibi ev gereçleriniz, banyo ve tuvaletlerinizdeki kireç sökücüye ihtiyacınız olmadan daha hijyenik ve tertemiz olacaktır.

Kolay Ulaşım

Hızlı tren istasyonu ve diğer toplu taşıma istasyonlarına yürüyüş mesafesinde olan İbrahimli Konutlarına merkezi lokasyonu ile her noktadan ulaşmak kolay.

transformational_designs